نحوه صحیح اسباب کشی
چطور اسباب کشی کنیم؟
اکتبر 2, 2019
جابجایی اجسام سنگین در اثاث کشی
حمل و نقل لوازم سنگین در اثاث کشی
اکتبر 16, 2019

حمل اثاثیه در تهران

حمل اثاثیه در شهر تهران با باربری های معتبر که در ۲۴ ساعت، خدمات اسباب کشی ایمن ارائه می دهند، انجام می شود. شرکت های باربری معتبر با نیروی متخصص و متعهدی که دارد، خدمات بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان پس از اسباب کشی را ارائه می دهند. با استفاده از خدمات شرکت های باربری، کار اسباب کشی را بدون استرس و سریع انجام دهید. استفاده از خدمات ارائه شده توسط شرکت های باربری، برای صرفه جویی در هزینه و وقت بهترین گزینه است.

شرکت باربری معتبر در تهران

با توجه به تعداد زیاد شرکت های باربری در شهر تهران، شما را با ویژگی های شرکت باربری معتبر آشنا می کنیم. با مطالعه این مقاله می توانید بهترین باربری را در شهر تهران، برای اسباب کشی انتخاب کنید. لازم به ذکر است قبل از انتخاب شرکت باربری، مسافت مابین شرکت باربری با مبدأ و مقصد را در نظر بگیرید.

مشخصات دفتر باربری معتبر در تهران

مشخصات دفتر شرکت باربری معتبر در تهران عبارتند از:

  • در دسترس بودن تمام نقاط شهر
  •  محوطه مناسب برای توقف تمامی خودروها
 •  زمین آسفالت پارکینگ خودروها
 • داشتن امکانات رفاهی برای پرسنل و کارگران

 

مشخصات مدیریت شرکت باربری معتبر در تهران

مدیر با تجربه و کاردان می تواند یک شرکت باربری که مسئولیت خطیری دارد را مدیریت کند. قبل از بستن قرارداد با شرکت باربری در شهر تهران به ویژگی های یک مدیر که عبارتند از داشتن بودن مدرک دیپلم و حداقل ۲۵ سال سن، داشتن تجربه کاری، گواهی نامه رانندگی، تک شغلی بودن و داشتن گواهی نامه سوء پیشینه و عدم اعتیاد توجه کنید.

 

مشخصات کارگران شرکت باربری معتبر در تهران

کارگران شرکت باربری باید متعهد، ماهر، سالم و بدون سوء پیشینه باشند. مهارت بسته بندی و حمل لوازم شکستنی و حساس، بسته بندی و جابه جایی لوستر و آینه ها، بسته بندی و حمل لوازم بزرگ و سنگین، آشنایی با انواع تجهیزات بسته بندی و مهار بار، چیدمان سریع و منظم وسایل ها پس از اسباب کشی و نصب وسایل الکترونیکی پس از اسباب کشی را داشته باشند.

حمل کمد

مشخصات رانندگان شرکت باربری معتبر در تهران:

وجود رانندگان با تجربه و ماهر، برای حمل اثاثیه در شهر پرترافیک تهران ضروری است. هدایت ماشین حمل و نقل در شهر بزرگ تهران مستلزم تجربه و مهارت است. رانندگان باتجربه باید با اصول حمل اثاثیه آشنا باشند. مهارت های راننده حمل اثاثیه عبارتند از:

 • مهارت در بستن باربند و اتصالات: راننده ماشین حمل و نقل باید در بستن باربند و اتصالات تخصص داشته باشد. در صورت بروز مشکل در طی مسیر، می بایست بار را دوباره مهار کند.
 • مهارت شناخت مسیرها: راننده باید تمام نقاط شهر تهران را بشناسد. کوتاه ترین و سریع ترین مسیر بین مبدأ و مقصد را انتخاب کند. راننده باید به رفع نقص فنی ماشین مسلط باشد. در صورت بروز نقص فنی، ماشین را تعمیر و از اتلاف وقت جلوگیری کند.
 • تجربه در رانندگی: راننده ی باربری می بایست برای حمل و نقل اثاثیه با ماشین سنگین، تجربه هدایت ماشین را در جاده های پرپیچ و خم، با شرایط آب و هوایی متغیر را داشته باشد.
 • مسلط به قوانین: آگاهی و رعایت قوانین رانندگی از مشخصات مهم راننده باربری است.
 • کنترل بار: پس از طی ۸۰ کیلومتر از مسیر، راننده باید اتصالات و ایمنی بار را دوباره کنترل کند.
 • استفاده از کمک راننده: برای رفع خستگی و حمل و نقل ایمن در مسیرهای طولانی و پر ترافیک شهر تهران، استفاده از کمک راننده ضروری است.

 

مشخصات خودروهای شرکت باربری معتبر در تهران:

شرکت باربری برای حمل اثاثیه ها از ماشین های مختلفی با توجه به هزینه درخواستی مشتری، استفاده می کند. تمامی خودروهای باربری باید مشخصات زیر را داشته باشند:

 • خودرو باید مدارک ماشین از جمله بیمه شخص ثالث، کارت معاینه فنی و کارت شرکت باربری را داشته باشد.
 • نام شرکت باربری، می بایست در بغل اتاقک عقب ماشین نوشته شود.
 • خودروی حمل بار می بایست سال تولیدش از ۱۰ سال کمتر باشد.
 • خودرو باید سند قطعی و ظرفیت حمل بار ۸ تن به بالا را داشته باشد.

خودروهای باربری

 • بیمه نامه شرکت باربری معتبر در تهران: داشتن بیمه بار، برای حمل اثاثیه ضروری است. تمامی شرکت های باربری، موظف به بستن قرارداد با بیمه هستند. شرکت بیمه در صورت بروز مشکل حین حمل اثاثیه، موظف به پرداخت خسارت است.

 

باربری در تهران رزبار آماده ارائه باربری مطمئن در زمان انتقال،بارگیری و تخلیه بار به شما عزیران میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *