وظایف رانندگان باربری
وظایف رانندگان باربری در زمان بارگیری،انتقال و تخلیه بار چیست؟
فوریه 4, 2019
حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید
حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید
آوریل 27, 2019
جابجایی و حمل تخصصی پیانو

Professional piano movement

نحوه جابجایی و حمل تخصصی پیانو

اسباب کشی یکی از کارهایی است که در زندگی هر شخصی پیش می آید. هنگام اسباب کشی و جابه‌جایی لوازم، باید دقت کنید تا لوازم و سلامتی یتان آسیب نبیند. در این مقاله، نحوه جابه‌جایی لوازم سنگین از جمله جابجایی و حمل تخصصی پیانو را برای شما گردآوری کرده ایم.

جابه‌جایی لوازم سنگین، یکی از حساس ترین مرحله اسباب کشی است. حمل و جابه‌جایی لوازم سنگین را به کارگران شرکت اتوبار بسپارید. کارگران باربری با تجربه و مهارتی که دارند، لوازم تان را سالم جابه‌جا می کنند. در غیر این صورت سلامتی خود و لوازم تان، به خطر می افتد .

نکات مهم در جابجایی و حمل تخصصی پیانو در اسباب کشی

در جابه‌جایی و حمل لوازم سنگین عجله نکنید. برای جابجایی و حمل تخصصی پیانو ، از کارگران با تجربه متخصص اتوبار یا دوستان، استفاده کنید.

 • قبل از اسباب کشی به مکان جدید، جای قرار گرفتن پیانو را مشخص کنید. پس از اسباب کشی بلافاصله کارگران پیانو را جای مناسب قرار دهند.
 • وقتی می خواهید لوازم سنگینی مانند پیانو را از روی زمین بلند کنید، مانند ورزشکاران وزنه برداری ابتدا روی زانوها بنشینید، سپس جسم سنگین مورد نظر را به بدن خود نزدیک کنید. هنگام نشستن پاها می بایست از همدیگر فاصله داشته باشند و یک پا از پای دیگر جلوتر باشد. سپس به آرامی که بلند می شوید جسم سنگین را نیز بلند کنید. این کار باعث می شود فشار کمتری روی ستون فقرات کمر وارد شود. برای بلند کردن اجسام سنگین، جسم را با انگشتان دست، نگیرید. با کف دستتان جسم را گرفته و از عضلات دست، برای بلند کردن لوازم سنگین کمک بگیرید. پشت و کمر می بایست صاف باشند.
 • هنگام بلند کردن اجسام سنگین، روبروی خود را نگاه کنید. اگر به سمت زمین نگاه کنید ستون فقرات و گردن تان آسیب جبران ناپذیری می بیند.

بسته بندی و حمل پیانو

 

بسته بندی و حمل پیانو

Packing and carrying the piano

جابه جایی پیانو یکی از سخت ترین مراحل اسباب کشی است. عده ی زیادی از هنرمندان سالانه مجبور به جابه جایی این آلت موسیقی با ارزش می شوند. با توجه به قیمت و وزن بالای این ساز، بهترین راه برای بسته بندی و جابه جایی پیانو سپردن آن به کارگران باربری است. در این مقاله شما را با روش های مهم بسته بندی و حمل پیانو آشنا می کنیم.

بسته بندی پیانو

بسته بندی پیانو باید با دقت انجام شود. در غیر این صورت پیانو آسیب های غیر قابل جبرانی از جمله زخمي شدن بدنه پيانو، ترك برداشتن رزونانس يا همان دك پيانو و همچنين شل شدن گوشي ها می بیند.

 • برای بسته بندی پیانو، از وکیوم و استرچ رپ استفاده کنید. استفاده از وکیوم و استرچ رپ ضربه های احتمالی به پیانو را کم می کنند.
 • پایه های پیانو را با پلاستیک های حباب دار پوشش دهید.
 • برای جلوگیری از خش خوردگی، پیانو را با پتو یا پارچه ضخیم بپیچید.

جابجایی و حمل تخصصی پیانو

حمل پیانو به علت وزن، شکل و قیمتی که دارد بسیار سخت است. از وزن پیانو خود قبل از اسباب کشی مطلع شوید. حمل پیانوهای رویال، به علت وزنی که دارند بسیار سخت است. حمل این نوع پیانو، می بایست توسط گارگران شرکت باربری انجام شود. حمل پیانوهای دیواری نسبت به نوع رویال، راحت تر است. نکات قابل توجه در زمان جابه جایی پیانو عبارتند از:

 • جابه جایی پیانو باید آرام و دقیق باشد. قبل از جابه جایی، ابعاد پیانو را با ابعاد درب خروجی مقایسه کنید. برای عبور پیانو از درب خروجی، می توانید لولاهای درب یا خود درب را در بیاورید.
 • برای جابه جایی پیانوهای سنگین از کارگران قوی متخصص، شرکت باربری استفاده کنید.
 • اگر پیانو چرخ دار نباشد، حمل پیانو را ۲ نفر هم زمان باید انجام دهند. هنگام جابه جایی پیانو حضور شخصی برای راهنمایی کارگران ضروری است. باید پیانو را با گردون به ماشین حمل بار منتقل کنید.
 • ماشین حمل مخصوص حمل بار، می بایست متناسب با وزن و ابعاد پیانو باشد.
 • پس از انتقال پیانو به ماشین حمل بار، در اطراف پیانو، ضربه گیر قرار دهید. هرگز روی پیانو لوازم بسته بندی شده دیگر را قرار ندهید.

قیمت حمل و نقل پیانو

یکی از دغدغه ها در هنگام اسباب کشی پیدا کردن یک باربری ارزان است که در عین خوش قیمت بودن خدمات حرفه ای و خوب را به مردم ارائه دهد. قیمت باربری برای حمل تخصصی پیانو، وابسته به عوامل زیر است و با توجه به این شرایط محاسبه میشود

 • مسافت طی شده بین مبدا و مقصد
 • وزن و قیمت پیانو
 • تعداد گارگران حمل بار
 • بیمه حمل پیانو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *