بسته بندی لوازم منزل
نحوه صحیح بسته بندی لوازم منزل
می 16, 2019
نرخ و قیمت باربری
نرخ اتحادیه باربری طبق ضوابط مصوب
می 26, 2019

نحوه تشخیص یک باربری مطمئن

باربری به شرکتی گفته می شود که اسباب کشی منازل، دفاتر و مغازه ها را انجام می دهد. شرکت های باربری کار بسته بندی لوازم، حمل و نقل و چیدمان لوازم را پس از جابه جایی نیز انجام می دهند. شرکت های معتبر از پیشرفته ترین روش های بروز برای اسباب کشی و کلیه خدمات، استفاده می کنند. در این مقاله سعی شده  مشتریان را با حقوق خود و وظایف اتوبارها و نحوه تشخیص یک باربری مطمئن آشنا شونند.

وظایف شرکت باربری

شرکت های باربری برای اسباب کشی های راحت و ایمن بهترین گزینه هستند. وظایف این شرکت ها عبارتند از:

  • قبل از بستن قرارداد مدیریت شرکت باربری می بایست بیمه نامه متعلق به بار مذکور را آماده کند.
  • راهنمایی کامل مشتری قبل از بستن قرارداد در زمینه نحوه بسته بندی، ماشین و مسیرهای حمل و نقل، هزینه اسباب کشی و چیدمان بار پس اسباب کشی.
  • رسیدگی به شکایات و نظرات مشتری.

راه های تشخیص باربری مطمئن

برای یک اسباب کشی ایمن و راحت، انتخاب باربری مطمئن بسیار اهمیت است. قبل از بستن قرارداد با شرکت معتبر باربری به نکات زیر توجه داشته باشید.

راه های تشخیص باربری مطمئن

Secure Bearing Detection Ways

اعتبار یک شرکت باربری

اعتبار یک شرکت باربری بسیار مهم است. شرکتی معتبر است که تجربه کاری بالایی دارد و از پرسنل مجرب و متعهد استفاده می کند. مکان باربری، مدیریت باربری، کارگران، ماشین های باربری و راننده می بایست تخصص و تعهد کاری داشته باشند. با یک نظرسنجی از مشتریان سابق و دیدن مدارک شرکت، می توانید به اعتبار باربری پی ببرید.

مدیریت یک شرکت اتوبار

مدیریت یک شرکت اتوبار از اهمیت زیادی برخوردار است. مدیر یک شرکت باربری می بایست حداقل ۲۵ سال سن داشته و تنها شغلش مدیریت باربری باشد. مدیر متعهد شرکت باربری باید بدون سوءسابقه باشد.

خودروهای شرکت باربری

خودروهای شرکت باربری باید استاندارد و مناسب اسباب کشی باشند. ماشین های اسباب کشی می بایست مدارک لازم ماشین را مانند بیمه شخص ثالث، کارت معاینه فنی و کارت شرکت باربری را داشته باشد. توجه داشته باشید در بغل اتاقک عقب ماشین حمل و نقل، نام شرکت باربری نوشته شده باشد. خودروی حمل بار می بایست سال تولیدشان زیر ۱۰ سال باشد. خودروی حمل بار می بایست ظرفیت حمل بار ۸ تن به بالا باشد.

بیشتر بخوانید : نیسان بار و وانت تلفنی

داشتن راننده مجرب باربری

یکی دیگر از مشخصات شرکت باربری معتبر، داشتن راننده مجرب است. راننده شرکت باربری می بایست در کار خود حرفه ای و متعهد باشد. با قوانین راهنمایی رانندگی شهری و برون شهری آشنا باشد. راننده شرکت معتبر باربری می بایست با حوصله باشد، ماشین را بتواند در جاده های لغزنده و حساس براند. راننده باید ماشین حمل بار را برای هر شرایط آب و هوایی آماده کند. راننده می بایست در بستن باربند و اتصالات ماهر باشد تا در صورت لزوم بار را دوباره ببندد. راننده از لحاظ بدنی باید برای کمک به دیگر کارگران، آمادگی داشته باشد. راننده باید مسیرهای مبدأ و مقصد را خوب بشناسد. امن ترین و کوتاهترین مسیر را برای حمل بار انتخاب کند. رانندگان ماشین های حمل بار باید گواهینامه متناسب با بار و ماشین را داشته باشند. گواهینامه متناسب با بار ماشین، برای رانندگان شرکت های معتبر باربری عبارتند از:

  • رانندگانی که گواهینامه رانندگی پایه ۱ را دارند، مجاز به راندن ماشین هایی با ظرفیت بیش از ۶ تن را دارند.
  • رانندگانی که گواهینامه رانندگی پایه ۲ را دارند، مجاز به راندن ماشین هایی با ظرفیت ۶ تن را دارند.
  • رانندگانی که گواهینامه رانندگی پایه ۳ را دارند، مجاز به راندن ماشین های سواری با حداکثر ۹ سرنشین را دارند، اگر دارندگان این گواهی نامه بخواهند با وانت حمل بار کنند می توانند بار ۵/۳ تن را حمل کنند.

داشتن قرارداد با بیمه

داشتن قرارداد با بیمه های حمل بار یکی از مهمترین مشخصه های یک شرکت باربری معتبر است. بیمه شرکت های باربری معتبر عبارتند از:

  • بیمه باربری داخلی : شامل بارهایی می شود که داخل کشور حمل می شود.
  • بیمه بارهای صادراتی و وارداتی : این بیمه شامل بارهایی است که به کشور وارد و صادر می شوند.
  • بیمه باربری ترانزیت : این بیمه شامل بارهایی است که از یک کشور خارجی به کشور خارجی دیگری حمل می شود و فقط از داخل کشور عبور می کنند.

شرکت باربری رزبار با امکانات پیشرفته روز دنیا از بهترین ها در زمینه اتوبار در تهران می باشد. این شرکت آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیر تهرانی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *