نحوه تشخیص یک باربری مطمئن
نحوه تشخیص یک باربری مطمئن
می 21, 2019
تمیز کردن پارکت
چگونگی تمیز کردن پارکت ها در خانه جدید
ژوئن 9, 2019

نرخ اتحادیه باربری طبق ضوابط مصوب

محاسبه هزینه های جابه جایی، نرخ اتحادیه باربری یکی از دغدغه های روز اسباب کشی است. قبل از بستن قرارداد با شرکت باربری، بهتر است ابتدا هزینه ها را محاسبه کنید.

عوامل مؤثر بر نرخ اتحادیه باربری

هزینه باربری ثابت نیست. هزینه های باربری، با توجه به عوامل مؤثری که در این مقاله برای شما گردآوری کرده ایم، متغیر است.

 • حجم بار عامل موثر بر نرخ اتحادیه باربری

  هزینه باربری با توجه به حجم باری که قرار است جابه جا شود، متغیر است. هزینه باربری هر خانواده با خانواده دیگر متفاوت است. وجود لوازمی مانند لوازم شکستنی و حساس، تردمیل، میز بیلیارد، گاوصندوق، سایدبای ساید، پیانو و مبلمان نرخ اتحادیه باربری را افزایش می دهد. با بیشتر بودن حجم بار، سرویس حمل و نقل نیز بیشتر می شود. پشت یک ماشین باربری معمولی ۶ متر است. اگر حجم بار منزلی زیاد باشد، می بایست از یک سرویس اضافه برای حمل و نقل، استفاده کنند. با سرویس اضافه، هزینه باربری نیز افزایش می یابد.

 • بسته بندی لوازم

  اگر از خدمات بسته بندی شرکت های باربری استفاده کنید، روش های بسته بندی و لوازم مورد استفاده برای بسته بندی نیز در قیمت باربری تأثیر دارد. شرکت های معتبر باربری برای بسته بندی لوازم حساس و شکستنی از ضربه گیر و لوازم ایمنی دیگری استفاده می کنند. نوع و متراژ این لوازم ایمنی در محاسبه قیمت باربری تأثیر دارد. کارتن های مقاوم، ساک رختخواب و استفاده از کارتن های رگال دار از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت باربری است.

 • محل بارگیری

  مکان بارگیری نیز در قیمت باربری تأثیر دارد. برای مثال: اگر محل بارگیری در یکی از کوچه پس کوچه های تنگ باشد، ماشین حمل بار نمی تواند داخل کوچه تردد کند. کارگران باربری مجبور می شوند برای انتقال بار به ماشین، زمان و تلاش بیشتری صرف کنند.

 • زمان

  یکی از عوامل مؤثر بر قیمت باربری زمان صرف شده برای خدمات بسته بندی، حمل و نقل و چیدمان پس از اسباب کشی است. ترافیک، یکی از عوامل تأثیر گذار بر زمان است. برای برطرف کردن این مشکل می توانید، اسباب کشی را در ساعات خلوت انجام دهید.

 • طبقات ساختمان

  طبقات ساختمان، آسانسور و راه پله ها نیز در نرخ اتحادیه باربری تأثیر دارند. حمل و نقل اسباب از طبقه هم کف ساختمان به طبقه همکف ساختمان دیگر، هزینه ی کمتری نسبت به اسباب کشی از یک طبقه سوم به طبقه چهارم ساختمان بدون آسانسور دارد. وجود آسانسور مخصوص حمل بار از هزینه باربری کم می کند. راه پله های تنگ و طولانی نیز هزینه باربری را افزایش می دهند. برای کم شدن هزینه می توانید برخی از لوازم را خودتان بسته بندی و به ماشین حمل بار منتقل کنید.

 • مسافت طی شده

  هزینه مصوب برای باربری داخل شهر با نرخ باربری بین شهری متفاوت است. مسافت طی شده بین دو مکان، بر هزینه باربری تأثیر دارد. مسافت طی شده بیشتر باشد، هزینه باربری نیز بیشتر می شود.

قیمت باربری

Freight rate

روش های کم کردن هزینه باربری

برای کم کردن هزینه های باربری نکات مهم زیر را مطالعه کنید.

 • انتخاب باربری معتبر

انتخاب باربری معتبر که کلیه خدمات باربری را با هزینه مناسب و ایمن انجام می دهد، مهمترین عامل کاهش هزینه باربری است. شرکت معتبر باربری، برای بسته بندی، اسباب کشی و چیدمان پس از اسباب کشی از بهترین ترین کارگران، رانندگان و ماشین های حمل و نقل استفاده می کند. علاوه بر این با داشتن علم بروز در مدیریت منابع، برچسب یک باربری ارزان را باخود یدک میکشد.

 • کم کردن لوازم غیر ضروری

برای کاهش هزینه اسباب کشی، لوازم غیر ضروری را بفروشید یا کنار بگذارید. نرخ اتحادیه باربری به حجم لوازم بستگی دارد.

 • چیدمان درست وسایل در ماشین حمل بار

کارگران ماهر باربری با تخصصی که دارند، چیدمان لوازم بسته بندی شده را پشت ماشین، بدون نیاز به سرویس اضافه حمل بار انجام می دهند. اگر خودتان قصد اسباب کشی دارید به نکات زیر توجه کنید.لوازم بزرگ و سنگین را در انتهای ماشین قرار دهید.

 • کمک اطرافیان

برای کاهش قیمت باربری در کنار کارگران ماهر شرکت باربری، می توانید از کمک اطرافیانتان استفاده کنید.

 • لوازم بلند را مانند فرش در کنار ماشین قرار دهید.
 • کارتن های سبک را روی کارتن های سنگین قرار دهید.
 • لوازم شکستی را با ماشین شخصی خودتان حمل کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *