بسته بندی لوستر
بسته بندی لوستر در اسباب کشی
اکتبر 30, 2019
اسامی باربری در تهران
اسامی باربری های تهران
نوامبر 30, 2019

نرخ کرایه وانت بار در تهران

تصور کنید که شما در تهران هستید و می خواهید اثاث منزلتان را از یک نقطه به نقطه ی دیگر ببرید، شما برای این کار دو راهکار دارید یا باید خودتان دست به کار بشوید و اثاثتان را جا بجا کنید یا این که این کار را به یک شرکت باربری مطمئن بسپارید. ما در مقاله ی زیر به بررسی نرخ کرایه وانت بار در تهران می پردازیم.

وانت بار برای حمل چه وسایلی مناسب است؟

چنانچه حجم بار شما کم باشد، شما میتوانید از وانت بار استفاده نمایید.

اما اگر حجم بار شما زیاد باشد، شما می توانید از خودروهایی بزرگ تر مثل خاور استفاده نمایید.

بنابراین پیش از تماس گرفتن با یک وانت بار برای حمل بار، بهتر است طول مسیر، حجم بار و همچنین زمان فرستادن آن را مشخص نمایید.

وانت بار در تهران

نرخ کرایه وانت بار در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

این عوامل عبارتند از:

  • زمان
  • مسیر
  • تعداد کارگر
  • نوع ماشین

مسیر

یکی از عوامل تاثیر گذار در نرخ کرایه وانت بار  مسیر است. هر قدر مسیر ناهموارتر و یا طولانی تر باشد، نرخ وانت بار هم بیشتر می شود.

زمان

یکی دیگر از عواملی که در نرخ کرایه وانت بار اثر می گذارد، زمان است. هر قدر برای حمل بار زمان بیشتری صرف گردد، نرخ آن بیشتر می گردد.

باربری در تهران

تعداد کارگر و نرخ کرایه باربری

هزینه ی کرایه وانت بار از هزینه ی کارگر جداست. هزینه ی هر کارگر به صورت ساعتی محاسبه شده و چنانچه به زمان بیشتری نیاز داشته باشید، در ازای هر ساعت کار اضافه، مبلغی اضافه می شود.

نوع ماشین

چنانچه شما برای جا به جایی اثاثیه ی خود به چند وانت نیاز داشته باشید، مسلما کرایه ی شما افزایش می یابد. اما اگر برای حمل بار خود تنها به یک وانت نیاز داشته باشید، مسلما هزینه ی شما کاهش می یابد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *