نیسان بار و وانت تلفنی
نیسان بار و وانت تلفنی
ژوئن 17, 2019
بهترین باربری برای اسباب کشی
بهترین باربری برای اسباب کشی
سپتامبر 15, 2019

چگونه بسته بندی وسایل منزل و اسباب کشی را با سرعت انجام دهیم؟

برای اسباب کشی سریع و آسان در تخلیه ناگهانی مکان زندگی تان، به نکات زیر توجه کنید.

  • یک نفس عمیق بکشید و برای انجام کارها برنامه ریزی کنید.
  • ابتدا مکان جدیدی برای زندگی و اسباب کشی تهیه کنید. مکان جدید را تمیز و سم پاشی کنید.
  • برای انجام اسباب کشی سریع و آسان با یک باربری معتبر تماس بگیرید و قرارداد ببندید. شرکت های باربری خدمات اسباب کشی، ازجمله بسته بندی، حمل بار و چیدمان منزل جدید را با سرعت و امنیت بالا انجام می دهند.
  • اسباب کشی را در روزهایی خلوت که ترافیک کم است انجام دهید.

اگر بخواهید خودتان تمامی مراحل اسباب کشی را انجام دهید، روش های ارائه شده در این مقاله را مطالعه کنید.

تمیز کردن لوازم

قبل از بسته بندی، لوازم را خوب بشویید و خشک کنید. لوازم غیر ضروری و خراب از جمله اسباب بازی ها، لباس ها، رختخواب های کهنه، کتاب های درسی کهنه و لوازم شکسته را دور بریزید. فرش ها را خوب جارو کنید و از سالم بودن شان مطمئن شوید.

بسته بندی لوازم

گام نخست هر اسباب کشی بسته بندی لوازم است. برای شروع بسته بندی لوازم، ابتدا وسایل مورد نیاز بسته بندی را تهیه کنید. وسایل مورد نیاز بسته بندی عبارتند از کارتن های محکم، سبدهای پلاستیکی یا چوبی، روزنامه باطله، پلاستیک های حبابدار، طناب ضخیم برای جابه جایی کارتن ها و سبدهای چرخ دار

بسته بندی

بسته بندی لوازم آشپزخانه

ابتدا برای سرعت کار لوازم آشپزخانه را بسته بندی کنید. لوازم شکستنی آشپزخانه را داخل جعبه های مخصوص خود قرار دهید. سپس بسته ها را داخل کارتن یا جعبه های بزرگ قرار دهید. زیر کارتن ها و درب کارتن ها را با چسب پهن به شکل + محکم کنید. لوازم شکستنی را با پلاستیک حباب دار یا روزنامه باطله بپیچید سپس بسته بندی کنید. داخل فنجان یا لیوان ها حتماً کاغذ یا فوم بگذارید. بین لیوان ها جدا کننده یا پارچه بگذارید. بین بشقاب ها و کاسه های شکستنی نیز پلاستیک حباب دار یا کاغذ بگذارید.

بسته بندی لوازم کمد ها

ابتدا لباس های کهنه و غیر قابل استفاده را دور بریزید. لباس های داخل کمد و کشوها را اگر خالی نکنید، سنگینی کمد بیشتر می شود. لباس های داخل کشو را از کشو خارج نکنید. کشوها را با لوازم داخل شان به وسیله نایلون های ضخیم، بسته بندی کنید. لباس هایی که از رقال کمد آویزان کرده اید را با رخت آویز هایشان، داخل یک ملافه بزرگ تمیز یا ساک قرار دهید.

بسته بندی اسباب بازی ها

اسباب بازی های مفید را داخل جعبه های مخصوص یا جعبه های دیگر قرار دهید. اسباب بازی ها را داخل کمد بگذارید و درب کم را با چسب محکم کنید.

بسته بندی تابلوها

تابلوها را به وسیله حوله یا روزنامه بپیچید. تابلوهای بزرگ را به دیواره ماشین حمل و نقل تکیه دهید و جلوی تابلو مقوای ضخیم قرار دهید.

“اشیاء قیمتی را با ماشین شخصی خود جابه جا کنید. روز اسباب کشی برای سهولت و سرعت کارها بچه ها را به شخص مورد اطمینانی بسپارید.”

حمل و نقل

پس از پایان بسته بندی و بررسی کردن لوازم و خانه با شرکت باربری که قبلاً هماهنگ کرده اید، تماس بگیرید و آماده حمل بار باشید. برای تسریع در روند اسباب کشی از ماشین های متناسب را حجم بارتان استفاده کنید. با اضافه شدن سرویس جابه جایی، هزینه و زمان اسباب کشی بیشتر می شود. استفاده از کارگران مهار باربری برای حمل و نقل، در صرفه جویی زمان و هزینه مؤثر است. در پشت ماشین حمل بار ابتدا لوازم سنگین و بزرگ مانند یخچال و … را قرار دهید. می توانید بسته های سبک را روی کارتن های بزرگ سنگین قرار دهید. پشت ماشین باربری می بایست طوری چیدمان کنید که به سرویس کمتری احتیاج داشته باشید.

حمل و نقل

چیدمان پس از اسباب کشی

پس از اسباب کشی بسته ها را در مکان مخصوص قرار دهید. پس از چیدمان آشپزخانه و دور کردن کارتن ها از منزل، سراغ اتاق های دیگر و پذیرایی بروید.

شرکت باربری رزبار با امکانات پیشرفته روز دنیا از بهترین ها در زمینه اتوبار در تهران می باشد. این شرکت آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیر تهرانی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *